Бесплатен превозот ! Автомобил стил LED КРИЕШЕ Рио LED фарови Главата Светилка случај за Citroen C4 Bi-Xenon Леќа ниска зрак
Ново

Бесплатен превозот ! Автомобил стил LED КРИЕШЕ Рио LED фарови Главата Светилка случај за Citroen C4 Bi-Xenon Леќа ниска зрак

DEN 27269.00
DEN 28704.00

Во форма достапна за нарачката


Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Citroen C4 LED Дневни Работи Светло за Магла Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Главните својства

Емитуваат Боја:
3000K Златни, 4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Осветлување
Објектот Тежина:
9kg
Име На Модел:
Citroen
Објектот Дијаметар:
70inch
Леќа:
Вклучени
Lumens:
2800lm
Извор На Светлина:
Ксенон
Тип На Сијалица:
Citroen
Напон:
12V
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Автомобил модел:
CITROEN C4
Тип На Објект:
Фарови

Избор на купувачот