YUKALA 4 во 1 3.7 V Lipo Батеријата Адаптер 3.7 v батерија USB Полнач за H107D H107C X4 X5C X5SW X5SC Quadcopter Хеликоптер
Ново

YUKALA 4 во 1 3.7 V Lipo Батеријата Адаптер 3.7 v батерија USB Полнач за H107D H107C X4 X5C X5SW X5SC Quadcopter Хеликоптер

DEN 310.00
DEN 326.40

Во форма достапна за нарачката


св art173817277823973
Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови. 100% Гаранција за Квалитет од Овој Резервен Дел е одговара за X5 C Х5 X5 SC X5 SW quadcopter хеликоптер Пакет Вклучуваат : Резервен дел (како на сликата покажува)
Превозот начин : Кина пост или хонгконг пост

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
YUKALA
Број На Модел На:
X5C Х5 X5SW X5SC X5C-1
Технички параметри:
Вредност 10
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Пластични Тип:
ABS
Надградба На Делови/Додатоци:
полнач

Избор на купувачот