ULT-Најдобри 5pcs/многу Slineline SATA Адаптер Serial ATA 7+15 22pin Машки да Тенок SATA 7+6 13pin Женски Адаптер
Ново

ULT-Најдобри 5pcs/многу Slineline SATA Адаптер Serial ATA 7+15 22pin Машки да Тенок SATA 7+6 13pin Женски Адаптер

DEN 598.00
DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката

ULT-Најдобри Slineline SATA Адаптер Serial ATA 7+15 22pin Машки да Тенок 7+6 13pin Женски Адаптер Пакет се вклучени : 1 x ULT-Најдобри Slineline SATA Адаптер Serial ATA 7+15 22pin Машки да Тенок 7+6 13pin Женски Адаптер
За нас : Од неговото основање во 2010 година, ULT-НАЈДОБРИ се од областа на производи и решение за Мобилни & PC додатоци, како што се кабел за податоци, Аудио и Видео кабли и Конвертор (USB,HDMI, SATA,ДП,VGA,DVI RJ45 и сл) за да се задоволат различните потреби на клиентите. Ние ќе разбереме дека квалитетот е премисата на сè за интернационален бренд. Сите ULT-НАЈДОБРИТЕ производи употреба Ro HS жалбата и суровини, намалување на влијанието врз животната средина. Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци.
Испорака :
Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена. И поштенски услуги е надвор од нашата контрола, понекогаш можеби задоцнување.
Гаранција :
Сите производи имаат 12 месеци гаранција период по породувањето, освен неправилна употреба предизвикани од страна на корисниците.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5-ѕвезда. Било каков проблем, само се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе се сфати дека, ако може да ги споделите со вашите пријатели.
Онлајн Услуга Време :
9 : 00 да 18 : 00(GMT +8)
Од понеделник до сабота

Главните својства

Должина на кабел:
Адаптер
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
UM-ST407-5P
Бренд Име:
ULT-НАЈДОБРИ
Тип:
Кабел Адаптер
боја:
Црна
конектор:
SATA 7+15 22P машки да Тенок SATA 7+6 13P женски
Функција:
поврзете го вашиот CD / DVD драјв со стандардни SATA 22 pin 13 pin SATA
фабрика:
да и ја прифати OEM услуга
КОЛИЧИНА:
5pcs/многу

Избор на купувачот