Hight квалитет на Хидрауличниот удар алатка CH-80 Хидраулични удирање машина бакар и алуминиум ред удирање со алатки
Ново

Hight квалитет на Хидрауличниот удар алатка CH-80 Хидраулични удирање машина бакар и алуминиум ред удирање со алатки

DEN 39946.00
DEN 42048.00

Во форма достапна за нарачката


Hight квалитет на Хидрауличниот удар алатка CH-80
pricture покажува :
Describtion :
Хидрауличен удар алатка CH-80
Технички Параметар : Удирање сила 50 T Max дебелина 16mm на челични лимови/20mm на бакар лист Длабочината на грлото 115mm Max Дијаметар 25mm Пакет дрвени случај мувла
16mm,18mm, 22mm,25мм
Апликацијата карактеристики :
CH - 80 (нови) сплит тип хидраулични удирање машина, овој производ се користи за подебели бакар platoon, Lv Pai, железо и други метални материјали хидраулични удирање алатка.
1. На удирање на брзината и прецизноста на позиционирањето. Никаква бучава, никакви чип, чиста работна сигурност.
2. Лесно да се носат и соодветни за областа на-сајт или фиксна во фабрика за масовно производство.
3. Двојно дупка тип масло, масло се врати брзо. Користиме високо јаглерод волфрам челик мувла, печат на корозија, долг работен век.
4. Може да произведе различни форми на удирање умре.

Главните својства

Бренд Име:
LZHZXY
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
хидраулични сечење алатки
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CH-80
Број На Производ:
FC281
Пакет:
дрвени случај
Удирање сила:
50T
Максимална дебелина:
16mm на челични лимови/20mm на бакар лист
Длабочината на грлото:
115mm
Максимален дијаметар:
25mm
Мувла:
16mm,18mm, 22mm,25мм

Избор на купувачот