3 Години Гаранција Epistar Чип 24W LED вградна светилка Кружни LED Панел Светла Таванот Надолу Осветлување КОЧАН центарот на Вниманието Сијалица
Ново

3 Години Гаранција Epistar Чип 24W LED вградна светилка Кружни LED Панел Светла Таванот Надолу Осветлување КОЧАН центарот на

DEN 1008.00

Во форма достапна за нарачката

LED Панелот вградна светилка Спецификација : 24 W LED вградна светилка Чип Бренд : Epistar Моќ : 24 W
Дијаметар : 300мм Исечок Дупка : 285mm Боја : Бела,Топло Бела Прозрачна Флукс : 2160 LM Влезен Напон : 85-265 V Оперативни Температура : -30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Главните својства

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
24w
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
PIN-DLWR
Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 Години
Моќ Толеранција:
5%
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Фактор на моќност:
0.95
PCB Материјал:
алуминиум PCB
Маска Материјал:
Акрилик
Led Извор:
SMD2835
Лумен:
100-110lm/W
Домување Боја:
Бела
Гаранција:
3 Години
Име на производ:
led вградна светилка

Избор на купувачот