топла Најновите симулираат испотени девојки лезбејките подножјето на нозете модел footfetish манекен доминација
Ново

топла Најновите симулираат испотени девојки лезбејките подножјето на нозете модел footfetish манекен доминација

DEN 10934.00
DEN 12864.00

Во форма достапна за нарачката

симулација на владата се од нога на нога да живеат како прототип,преку мувла измислица технологија модел.
Abaout повратни информации :
Ќе купите добра во случај да има било какви дефекти како што се скршени или оштетени, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да ја напушти вашето лошо повратни информации, или да направи вашиот спор, ние ќе се потрудиме да се реши со нашите производи и нашите услуги за задоволување на вашето задоволство.Различни цврстина силикони меша,се Создаде различни чувства во различни.
Петто на мирис : било каков материјал ќе себе искуство, хартија, хартија вкусот, вкусот на водата на вода, целосно невкусна начин не е премногу реална, особено само фабриката мора да има вкус), примените стоките мора прво да се мијат, расфрлани основниот вкус може да биде отстранет;
Sixthly, таму не го разбираат, ве молиме консултирајте се пред да се јавите Wangwang, субјективни претпостави разлики не како причина да се вратат или размена, да не не да индивидуални пресрет ефект стрелката во продавница * речиси * О, затоа што секој човек субјективни очекувања различни, секој производ ќе имаат свои ограничувања, родители, ве молиме да се разбере и да сочувствуваме со и ги учат луѓето.

Главните својства

Големина:
Basic Edition, Advanced Edition, Deluxe Edition
Тип На Објект:
Секс Кукли
Бренд Име:
meinigong
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
YT3802
Големина:
23*7.5*18CM

Избор на купувачот