флеш bigsize sequins Rhinestones мушка brooch закрпи applique везени ткаенина да се шие на печ моден облека декорација печ
Ново

флеш bigsize sequins Rhinestones мушка brooch закрпи applique везени ткаенина да се шие на печ моден облека декорација печ

DEN 529.00
DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : 11.5*3.2 cm

Главните својства

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show in picture
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Избор на купувачот