За 2017 Новиот iPad Про 10.5 Солиден Оклоп Таблета Случај Покрие Деца Бебе Безбедно Shockproof Тешки Силикони+КОМПЈУТЕР Хард Случај w/Потпирачот
Ново

За 2017 Новиот iPad Про 10.5 Солиден Оклоп Таблета Случај Покрие Деца Бебе Безбедно Shockproof Тешки Силикони+КОМПЈУТЕР Хард

DEN 888.00

Во форма достапна за нарачката


За 2017 Новиот i Pad Про 10.5 Солиден Оклоп Таблета Случај Покрие Деца Бебе Безбедно Shockproof Тешки Силикони+КОМПЈУТЕР Хард Случај w/Потпирачот

Главните својства

Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Ширина:
19cm
Пакет:
No
Материјал:
силикон
Функција:
Капка отпор,Тешко,Shockproof,Анти-Прашина
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.5
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
26.8cm
Модел Компатибилност:
Случај за iPad Про 10.5
Број На Модел На:
Случај за iPad Про 10.5
За IPad Модел:
iPad Про 10.5 инчен
Бренд Име:
QICHU

Избор на купувачот