1 Buc 20mm Понесе 60mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA20-60
Ново

1 Buc 20mm Понесе 60mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA20-60

DEN 456.00
DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката


Име На Производ : Воздух Цилиндар
Модел : СДА 20x60
Род : 20mm
Удар : 60mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Работната Течност : Воздух

Главните својства

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SDA20-60

Избор на купувачот