Цинк легура Кука обетки за жените дрвени обрачи grenn и црвена природен камен мушка капка етничка гроздобер стил мода накит
Ново

Цинк легура Кука обетки за жените дрвени обрачи grenn и црвена природен камен мушка капка етничка гроздобер стил мода накит

DEN 159.00
DEN 184.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
03070012
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
ТИРКИЗНА

Избор на купувачот