Силиконски Автомобил Стил Копче Покрие Случај За Хонда CRV Спогодба Odeysey Crosstour ОДГОВАРА Џез Град Граѓански JADE Crider Spirior Ciimo Elysion
Ново

Силиконски Автомобил Стил Копче Покрие Случај За Хонда CRV Спогодба Odeysey Crosstour ОДГОВАРА Џез Град Граѓански JADE Crider

DEN 110.00
DEN 133.92

Во форма достапна за нарачката


Pls Проверете подолу Копче Стил Внимателно пред да го купат 1.Fitment : Одговара за Хонда Спогодба Odeysey Crosstour ОДГОВАРА Џез Град Граѓански CRV JADE Crider Spirior Ciimo Elysion Пилот Состојба : Brand New Color : blue/црна/црвена Материјал : силикон Пакет вклучуваат : 1pcs(на кожата покрива само) (клуч на носителот само, клучот НЕ е вклучен.) 2.Намена : заштита на далечинскиот клуч на носителот, спречување на отпорност на абразија. 3.Функција : -100% Сосема Нов и висок квалитет на Изработени со 100% силиконски материјал,не е никаква опасност за човековите хит. -имаше одлични рака мека на допир чувство и совршен wraping на копчиња во внатрешноста. -Тоа може да се заштити вашиот автомобил копчињата за да се избегне триење,да ги задржи на копчињата совршен секогаш. -Одлично појавување на копчето големина и точни копчето позиција. -Одлично чувство на допир, силикони втиснување копчето икона, трајни користење. одговараат на овој автомобил далечинскиот клуч стил како подолу на сликата
1.Сите наши производи се во вид на слики.на lete ќе ги менувате и бојата на вредноста, колку што е можно во согласност со реалната слика, но поради осветлување, екран во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, што резултира во физичка може да постојат некои објавена фотографија, видот на проблемот не припаѓаат на квалитетот проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува.
2.Откако ќе прими пакет, ја отвори пакет, може да биде благ мирис, кој е мирис на кожа. може да биде ставен во сенка holster еден ден, и потоа.
1.По вашата нарачка е завршена, ние ќе се заврши во рок од пет дена за испорака за вас, ние ќе се обезбеди следење на број за вас.
2.Наш основен превозот метод е Кина Пост Воздух Mail начин, на начин на испорака е бесплатно, ние обезбеди EMS, DHL,UPS-от,Fedex IE(IP), e Packet и други превозот методи, можете да изберете свој начин, што треба да го плати превозот цена.
3.Ние ќе ги следи вашите парцела, ќе ве предупреди да ја прими пратката, ако вашиот парцела не се имате било какви досие за повеќе од 15 дена.или се вратени, ние веднаш ќе се ре-за испорака за вас!
1.Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален повратни информации.
2.Ќе имаме позитивни повратни информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение.
3.Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации, ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга.
4.Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!
5. Ако ви се допаѓа нашите производи, ние многу се надевам дека можете да им го на вашите пријатели, ако снимате вашиот шопинг искуство на вашиот Блог, Facebook,Twitter и за социјално вмрежување платформа, ние ќе им понуди попуст за вас!

Главните својства

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Бренд Име:
EAZYZKING
Материјал Тип:
Гума
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
PR
Објектот Тежина:
13g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Избор на купувачот