Бренд нови CNG високи перформанси 1712cc инјектор за гориво 0280150563 ОПЕЛ 9270291 IVECO 8036314 за продажба
Ново

Бренд нови CNG високи перформанси 1712cc инјектор за гориво 0280150563 ОПЕЛ 9270291 IVECO 8036314 за продажба

DEN 792.00

Во форма достапна за нарачката


0280150563 CNG инјектор за гориво
Мерцедес Спринтер 901-903 мит Моторни 111 мит CNG
"Опел" Zafira (F75) 1,6 CNG 71k W/97 PS Моторни Z16 YNG
Детален Опис На Производот
[ТОЧКА БР ] : 0280150563
високи перформанси висок проток 1712 CC перформанси делови инјекторите
[Type ] : EV1 инјектор , инјектор за гориво 0 280 150 563 ,
[Спреј тип ] : А , слични на оригиналот инјектор
[Дозволено гориво ] : CNG , компримиран природен гас ,нова енергија tunning автомобил авто делови
[Електрични конектори ] : Jetronic

Главните својства

Материјал Тип:
Пластични
Cielo Оптоварување Тркач-Година:
1996,1997
Daewoo Модел:
Cielo Оптоварување Тркач
is_customized:
YES
Објектот Должина:
OEM
За Возило Брендови/Модел:
Daewoo
Бренд Име:
Olmaige

Избор на купувачот