Intelligentized Обратен Камера За Nissan Панорама / Infiniti G35 G37 Заден Поглед Назад Нагоре / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Песни
Ново

Intelligentized Обратен Камера За Nissan Панорама / Infiniti G35 G37 Заден Поглед Назад Нагоре / 580 ТВ Линии Динамичен Водство

DEN 1806.00
DEN 2736.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
Liandlee
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Избор на купувачот