FliteMate Уво Plug Притисок За Намалување На Летање Earplugs Намалување На Шумот Уво Приклучоци
Ново

FliteMate Уво Plug Притисок За Намалување На Летање Earplugs Намалување На Шумот Уво Приклучоци

DEN 504.00

Во форма достапна за нарачката


Детали за производот
Flite Mate Уво Plug Притисок За Намалување На Летање Earplugs Намалување На Шумот Уво Приклучоци
Материјал Силика
Боја/ сино/жолтите
Возрасни изберете М големина. Мал на уво дупка жена и Дете може да го изберат S големина.

Главните својства

боја:
сина, жолта
Големина:
Small, Medium
Тип На Објект:
Спиење & ' Рчењето
Притисок Опсег:
4-20 cmH2O
работа на владата:
Авто
Број На Модел На:
Возрасно Дете
Материјал:
Силика
Бренд Име:
OUSSIRRO
Тип:
Earplugs

Избор на купувачот