Одлична Вредност! Тренди Производи 18colors Ласерски Holographic ножици подарок~Фолија Хартија DIY Нокти Помине Уметност Налепница Скршеното Стакло
Ново

Одлична Вредност! Тренди Производи 18colors Ласерски Holographic ножици подарок~Фолија Хартија DIY Нокти Помине Уметност Налепница

DEN 182.00
DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката

Опис
2016 година Нови пристигнување!Тренди Производи 18colors Ласерски Holographic Фолија Хартија DIY Нокти Помине Уметност Налепница Скршеното Стакло
Скршеното Стакло Помине Налепница Paper Size : 5cm X20cm по shee Употреба : 1.Се применува на основата со државниот грб. 2.Применуваат Гел боја ви се допаѓа 3.Намалување на налепница во било која форма сакате. 4.Aplly на налепница на ноктите пред полски сува. 5.Се применуваат на врвот грб, тогаш тоа е во ред. Пакетот вклучува : 18colors лист+1 нерѓосувачки ножици. Слики

Главните својства

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Количина:
18colors,18sheets
Материјал:
Хартија
Големина:
20cm*5cm
Стил:
микс боја
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Пакет:
18sheets во еден пакет
Употреба:
сите празник,подарок,секојдневна употреба
Квалитет:
Дебели,со висок квалитет
Стил:
shinny ласерски дизајни

Избор на купувачот