LIN KUN Кукла Додатоци Бохемски Стил Принцеза се Облекуваат за 18 инчен Кукли Американска Девојка Кукла Мадам Александар MG-129
Ново

LIN KUN Кукла Додатоци Бохемски Стил Принцеза се Облекуваат за 18 инчен Кукли Американска Девојка Кукла Мадам Александар MG-129

DEN 147.00
DEN 209.76

Во форма достапна за нарачката


Состојба : Нова, не се користи, неотворена, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети)
Напомена : Елементи, вклучувајќи облека само,не се вклучуваат на кукла.
Ќе конкурираат партија фустан за Американска Девојка на сликата подолу е од мојот рачно изработени.
Јас сум професионално seamstress кој работел во Милано за 5 години. Сакам Американска Девојка кукли толку многу и имам мал тим да направи сите мои убава облека, особено за нив, иако тие ќе одговара на повеќето други 18 инчен кукли на вашиот избор, како и. Сите наши предмети доаѓаат од пушите и домашно милениче-free home.

Главните својства

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Девојки
Димензии:
Одговара 18 Инчен Американска Девојка Кукли
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Број На Модел На:
MG-129
Mfg Серија Број:
Моден
Материјал:
Платно
Бренд Име:
LIN KUN
Тип:
Додатоци
Предупредување:
ЗАДРЖИ ОГАН ДАЛЕКУ
Форма:
Одговара 18 Инчен Американска Девојка Кукли

Избор на купувачот