Pryme Бренд Срцето Копче Синџир Чанта Копче Прстен Автомобил Копче Синџир Мали Pendant за Девојки Божиќ Подарок К-002
Ново

Pryme Бренд Срцето Копче Синџир Чанта Копче Прстен Автомобил Копче Синџир Мали Pendant за Девојки Божиќ Подарок К-002

DEN 122.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката


6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ US $ 1.2 /парче US $ 0.9 /парче US $ 0.9 /парче US $ 2.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.99 /парче US $ 4.68 /парче US $ 0.99 /парче US $ 5.15 /set US $ 6.36 /парче
Pryme Бренд Срцето Копче Синџир Чанта Копче Прстен Автомобил Копче Синџир Мали Pendant за Девојки Божиќ Подарок К-002

Главните својства

Бренд Име:
ангел bola
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Роуз Златна Боја,Платина Позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
К-002
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Избор на купувачот