HD CCD image sensor +авто +жица+170 широк приказ леќа агол автомобил задните приказ на монитор и автомобил задна камера за Фолксваген ГОЛФ 6/Magotan
Ново

HD CCD image sensor +авто +жица+170 широк приказ леќа агол автомобил задните приказ на монитор и автомобил задна камера за Фолксваген

DEN 1632.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Се применува за Оригиналниот автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
добредојдовте на нашата продавница
Фабриката на нашата компанија
Инспекција сертификат за нашиот производ
Нашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.
Деталите на камера
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Ние само брод да се потврди цел адреси. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на автомобил го следи
Автомобил следи paremeters
5" колор TFT LCD автомобил екранот следење
Висока-резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашиот очекувајте
Сакаат ќе имаат среќен ден!!!
.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.welcomer да порачате. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екран : 5 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 5 " автомобил на екранот следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1.

Главните својства

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Големина На Дисплеј:
5
Бренд Име:
BARCEEN
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Објектот Тежина:
850g
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
им помогне на автомобил паркинг
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
5 задните следење
Школка Материјал:
Пластични
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
оригиналниот
Ноќ визија:
Yes
Сместување:
Во Цртичка
сензор на слика:
ccd

Избор на купувачот