Жените Т Кошула Нова Мрежа Комбинација за Брзо Сушење на Врвот Sportes Фитнес Gymming Shorting Ракав Т-маица За Жените Врвот Tees
Ново

Жените Т Кошула Нова Мрежа Комбинација за Брзо Сушење на Врвот Sportes Фитнес Gymming Shorting Ракав Т-маица За Жените Врвот

DEN 480.00
DEN 684.96

Во форма достапна за нарачката


Жените Т Кошула Нова Мрежа Комбинација за Брзо Сушење на Врвот Sportes Фитнес Gymming Shorting Ракав Т-маица За Жените Врвот Tees Големина Должина Биста Рамо Хип S 57 72 18 - M 59 76 19 - L 61 80 20 - XL - - - -
Pls дозволете 1-2 см, различни од големината ,и се должи на компјутерот верзија ,бојата ќе биде малку поинаква

Главните својства

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
GZ-321
Бренд Име:
Disko Спорт
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Тип:
повик т кошула
Стил 2:
исечете tees
Type1:
Природни
Стилот 3:
Повик Блузи
Стил:
Жените Резервоарот На Врвот
Модел:
Назад Шупливи
Модел 2:
Печати
Сезоната:
Лето

Избор на купувачот