Жените Готски Чипка Clubwear Секси Корсет Гроздобер Стил На Рамо, Рака Boned Bustiers&Корсети Врвот Со Ракави
Ново

Жените Готски Чипка Clubwear Секси Корсет Гроздобер Стил На Рамо, Рака Boned Bustiers&Корсети Врвот Со Ракави

DEN 1084.80

Во форма достапна за нарачката


Жените Готски Чипка Clubwear Секси Корсет Гроздобер Стил На Рамо, Рака Boned Bustiers&Корсети Врвот Со Ракав Големина
Фотографии Листа
Како да се носат
По продажбата на белешки : _____________________________________________________________ Што треба да знаете да се купи. 1, големина на проблемот : се купат пред да се потврди ја големината на соодветните купување, ако имате било какви сомнежи за големината, ве молиме да контактирате сервис за корисници пред да го купат. 2, конец и други не се справи со чиста : ние ќе се обидеме да се избегне настанување на ваквата ситуација, но понекогаш постојат и не се забележливи од производи, корисниците може да се користи ножици да се отстрани. 3, проблемот на боја разлика : поради различни екранот може да предизвика боја разлика, па производ во боја во вид надвладее, сликата е за повикување само. перење совети. Не се перење, белење, ви препорачуваме употреба на слаба солена перење течни рака мие исуши природно да се заштити бебето и да се направи бебе подолго, се препорачува 30 - 40 степени рака мие со топла вода. Ќе се вратите и размена на стоки. Заштита на потрошувачите врз основа на личната хигиена, корсет за лична облека, квалитетот проблем не се враќа, ве молиме клиенти и пријатели да се фотографира пред внимание.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
RUBU
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Материјал:
Памук,Полиестер Мешавини
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
SSS0119
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети

Избор на купувачот