К Gadgets, Сина Природен Камен Брошеви Жените Шупливи Од Голема Сребрена Боја Гроздобер Метал Brooch Иглички Pendant Накит Brosche
Ново

К Gadgets, Сина Природен Камен Брошеви Жените Шупливи Од Голема Сребрена Боја Гроздобер Метал Brooch Иглички Pendant Накит Brosche

DEN 240.00
DEN 399.84

Во форма достапна за нарачката


Брошеви Име : Сина Природен Камен Брошеви За Жените Шупливи Од Голема Сребрена Позлатен Гроздобер Метал Brooch Иглички Pendant Накит Brosche
Главниот Камен : природен камен
Метал Тип : Цинк Легура
Стил : Класичен Гроздобер Ретро Трендовски
Повод : Свадба Годишнината Партија

Главните својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
К Gadgets
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
brooch
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Брошеви Тип:
Сина Природен Камен Брошеви
Главниот Камен:
природен камен
Главниот Камен Боја:
Сина
Метал Тип:
Цинк Легура
Метална боја:
Сребро.
Brooch дизајн:
Геометрија овална
Главната цел:
Фустан Шамија Додатоци
stype:
Класичен Гроздобер Ретро Трендовски
Повод:
Свадба Годишнината Партија

Избор на купувачот