Cleqee P5007 10pcs Изолација Пирсинг Игла Не-деструктивни Multimeter Тест Сонди Црвена/Црна
Ново

Cleqee P5007 10pcs Изолација Пирсинг Игла Не-деструктивни Multimeter Тест Сонди Црвена/Црна

DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Производ модел : P5007 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Игли, Бакар , PA. Површински Третман : Никел Позлата Тековната Напон : 30 VAC-60 VDC /Max.1А режим на Конекција : Собранието Производ во боја : Црвено црни. Превозот листата, Црвено, црно секој 5
Враќање&Контактирајте со нас (1)Го прифати враќањето,ве Молиме контактирајте не преку порака или e-mail прво, пред да се врати,објектот треба да се врати во рок од 14 дена и се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачи. (2)Ако вашиот пакет за повеќе од 40 дена не биле примени, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.(Русија и други земјата ќе потрае многу подолго од друга земја, па ве молиме да бидете трпеливи,ако повеќе од 50 дена не биле примени,ве молиме контактирајте со нас) (3)Ние ќе се потрудиме да се обезбеди предмети " квалитет и нашите услуги. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации, па ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и општи повратни информации,ви Благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!!

Главните својства

Број На Модел На:
P5007
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
CLEQEE
Излез Тип На:
Тест Сонда
боја:
црвено црн

Избор на купувачот