10 Поставува ЕЛ-4P Мали tamiya Електронски конектор 4.5 мм растојание ЕЛ-4.5 4P Multipole Конектори Машки и Femal Приклучок + терминали
Ново

10 Поставува ЕЛ-4P Мали tamiya Електронски конектор 4.5 мм растојание ЕЛ-4.5 4P Multipole Конектори Машки и Femal Приклучок +

DEN 181.92

Во форма достапна за нарачката

(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.
Секој сет вклучуваат :
1 * Машки приклучок
1 * Женски приклучок
4 * Машки терминал
4 * Женски терминал
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.
Плаќање
1.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Белешки
1.Ви благодариме!^_^
.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Се Враќа&Гаранција
1.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.Ние гарантираме за сета стока што се продава.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.

Главните својства

Број На Модел На:
ЕЛ-4P
is_customized:
yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и Femal

Избор на купувачот