2 парчиња/set 3.6 cm Јасно Желе Stamper Меки Нокти Stamper Силикони Помине Уметност Stamper Џамбо Помине Печат Алатки Црвено Метал Stamper
Ново

2 парчиња/set 3.6 cm Јасно Желе Stamper Меки Нокти Stamper Силикони Помине Уметност Stamper Џамбо Помине Печат Алатки Црвено

DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Спецификација : Материјал : силикон Тежина : околу.50g/set Големина : 3.6 cm Боја : Црвена метал/сребрена метал/јасно пластика, Пакување Содржина : 1x stamper 1x капа 1x scraper Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн Известување : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат,па ве молиме да го изберат правото лак ,и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper,ве молиме обидете се повторно.
Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети. 2) Вашите повратни информации е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации или отворен спор ако имате било каков проблем со нашиот стока или услуга. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со нашите најдобри услуги на клиентите. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници). Превозот и Предавање Услови : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. Сите нарачки под $2 се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и следење на број само може да се провери во Кина. 2) точки ќе биде предаден во рок од 7 дена по уплатата е потврдено. 3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 45 работни дена. Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнувањето време, се надевам дека ќе можат да го разберат и да бидат трпеливи. 6) превозот цена и објектот цената не вклучува никакви увозни даноци, давачки и давачки, купувачите се одговорни за царински давачки. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Главните својства

Тип На Објект:
Дефиниција
Тежина:
50g
Шаблон Тип:
Печат
Количина:
1pc stamper
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
922
Големина:
2.8cm

Избор на купувачот