Автомобил 3 Копчето ФОБ Далечинскиот Клуч СЛУЧАЈ Неисечени Ножот за 107 207 307 407 308 407 607
Ново

Автомобил 3 Копчето ФОБ Далечинскиот Клуч СЛУЧАЈ Неисечени Ножот за 107 207 307 407 308 407 607

DEN 157.00
DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : - Најдобра замена за скршени или носење на копчиња, или голема за дополнителен клуч. - Копче за случајот и за повикување на ножот само. Не електронски internals. - Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. - Погоден за Peugeot 107 207 307 407 308 407 607. - Само се намали на копчето нож,.земете внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder Пакет се Вклучуваат : 1 x Копче Случај Школка

Главните својства

Број на Копчиња:
3 Копчиња
Осветленост Дел Број:
001
Бренд Име:
IZTOSS
Прилагодување:
Yes
Производителот Дел Број:
002
Другиот Дел Број:
003
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Европски
R/C Функција:
Со
Материјал Тип:
пластика и метал
Батон:
3 Копчиња
боја:
Црна
школка големина:
60 x 30 x 15mm
Сечилото Големина На:
40 х 8мм

Избор на купувачот