Семејство од суштинско значење најновите модни часовник Медитерански стил МДФ ѕиден часовник
Ново

Семејство од суштинско значење најновите модни часовник Медитерански стил МДФ ѕиден часовник

DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Ѕидни Часовници
Шема:
Уште живот
Дијаметар:
30cm
Функција:
Антички Стил
Motivity Тип:
Механички
Дисплеј Тип:
Игла
Комбинација:
Ги одделува
Форма:
Единствен Лик
Обликот:
Кружни
Тежина:
600g
Применливи Сместување:
дневна соба
Број На Модел На:
MY02.1
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Стил:
Медитеранот
Материјал:
Густина одбор
Тело Материјал:
Густина одбор
Функција:
убава

Избор на купувачот