НОВИ 24V 10T СТАРТЕР МОТОРНИ 228000-5640 228000-5641 2280005640 2280005641 42498714 99432760 ЗА СЛУЧАЈ Комбинира 7120 Iveco
Ново

НОВИ 24V 10T СТАРТЕР МОТОРНИ 228000-5640 228000-5641 2280005640 2280005641 42498714 99432760 ЗА СЛУЧАЈ Комбинира 7120 Iveco

DEN 6000.00

Во форма достапна за нарачката


НОВИ 24 V 10 T СТАРТЕР МОТОРНИ 228000-5640 228000-5641 2280005640 2280005641 42498714 99432760 ЗА СЛУЧАЈ Комбинира 7120 Iveco
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референца Лестер 32957
Карго CS1383
IVECO 42498714, 99432760
ЛУКАС LRS01957 LRS1957
DENSO 228000-5640, 228000-5641
DENSO 2280005640, 2280005641 100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба
ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.

Главните својства

Производителот Дел Број:
228000-5640
Објектот Висина:
20
Објектот Должина:
30
Другиот Дел Број:
228000-5640
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Ширина:
18
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
228000-5640
Напон:
24v
моќност:
4.5 KW
Заби:
10T

Избор на купувачот