Бесплатен Превозот 5 компјутери/многу AD5235BRUZ25 AD5235B TSSOP16 НОВ ВО АКЦИИ на ИК
Ново

Бесплатен Превозот 5 компјутери/многу AD5235BRUZ25 AD5235B TSSOP16 НОВ ВО АКЦИИ на ИК

DEN 1186.00
DEN 1248.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Напон:
Стандард
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
AD5235BRUZ25
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Стандард

Избор на купувачот

5PCS/МНОГУ AD724JR СОП-16
Ново
5PCS/МНОГУ AD724JR СОП-16
Во форма достапна за нарачката
DEN 271.00
Класификација на производот: