Свадба Чипка намали, бели Цвеќиња везени чипка scalloped чипка намали за венчаница applique
Ново

Свадба Чипка намали, бели Цвеќиња везени чипка scalloped чипка намали за венчаница applique

DEN 406.00
DEN 427.20

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте Виножито Мала Куќа
1.Големина на :
A : ширина : 44cm
Б : ширина : 25cm
C : ширина : 35cm
D : 25*16cm
2.Боја : Бела
Се користи за свадба се облекуваат на косата додаток decration или така натаму.
дворот метар -9.41 /дворот дворот двор

Главните својства

боја:
A, B, C, D 10pcs
Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
QRTRIM
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
As pic showed
Број На Модел На:
rb-l001
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes

Избор на купувачот