Злато Мала Снегулка Торта Topper Среќен Божиќ Торта Topper Акрилик Празник Торта Topper Уникатен Божиќ Партија Декорација
Ново

Злато Мала Снегулка Торта Topper Среќен Божиќ Торта Topper Акрилик Празник Торта Topper Уникатен Божиќ Партија Декорација

DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката

Големина : Приближно 5"-6" широк. Висина зависи од topper стил !!!
Боја Опции : Природно Дрво;
Црна, Бела, Розова, Небото Сино, Сино, Виолетова, Зелена, Црвена, Златна, Сребрена; Огледало Злато ,Огледало Сребро. Материјал : Акрил, Природно Дрво >>>Внимание : 1. Ова е направено за да цел, pls дозволете 5-7 работни дена за производство. 12-18 работни дена за САД/Австралија/Канада од страна на e-пакет, со 25-35 работни дена во други земји од Кина Пост. Ако брза испорака е потребно, контактирајте со нас diretly за помош. 2. За сопствени цел, ве молиме да остави белешка за вас кориснички барање. Pls контактирајте не доколку сте трговија на големо, ќе ви даде голем попуст. Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Пакет : 1 * Сопствен Свадбена торта topper

Главните својства

боја:
Сјајот Злато, Deep Blue, Сјајот На Среброто, Огледало Злато, Огледало Сребрена, Црвена, Бела, Зелена, Црна, Дрво, Виолетова, Розова, Небото Сино
Повод:
Партија,Кинеската Нова Година,Нова Година,Божиќ
is_customized:
Yes
Бренд Име:
buythrow
Шема:
Буква,Цвет
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
DGCHq-1114
Големина:
15cm in width,heights in proportion or customized
кориснички:
Yes
Материјал:
Акрилик & Дрво

Избор на купувачот