Возрасни инконтиненција водат панталони Бела Чипка # P006A-5,M / L / XL / XXL
Ново

Возрасни инконтиненција водат панталони Бела Чипка P006A-5,M / L / XL / XXL

DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката

Ние ги користиме на ВОЗДУХОТ MAIL да брод item(s) било каде во светот од Кина. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад
Пристигнување време (проценети) :
-Стандард на Услуги (Кина Пост Воздух Mail) : 20-35 bbusiness дена
-Експрес Сервис ( Кина Пост EMS,DHL,Fed Ex ) : 7-15 дена
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 48 бизнис часа по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).ИЗМИЈТЕ МЕТОД : мерка детергент и измијте со топла вода.
Ние сме во состојба да преземе било каква responsibtily за било обичај задоцнување или данок. За добар одговара ве молиме додадете 2-3 инчи да ја вашата градите и обем на половината при изборот на големина од табелата погоре.
За удобно во текот на целиот ден и во текот на ноќта заштита, водоотпорен Винил Повлекување На Панталони понуда дискретна
и тивко штит над инконтиненција кратко, или облоги. Софтвер продажба, не се враќа. екстра плакнење циклус се препорачува
за да се спречи сапун start-up и пелена осип.
Мек винил елиминира срамни crinkling звуци, додека антибактериска заштита контроли мирис. ; (1) Сите предмети што треба да се комбинираат мора да да биде на иста фактура.5")
25cm (10")
L
86-112cm(34"-44")
122cm(48") 68cm(26") 21cm(8")
25cm (10")
XL
100-132cm(39"-52")
132cm(52") 74cm(30") 30cm(11")
32cm(12. Тоа се очекува 20 -35 дена за испорака на светот. (3) не може да се комбинираат на превозот со аукции кои се веќе проверени од надвор или платени за, па ве молиме почекајте се додека не се completey направи шопинг пред вас на исходот.Миење пред да го користите за прв пат. Превозот и ракувањето со
цените за школарина не се враќа.
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : PRESOAKING ВО КАЈГАНА ЌЕ ШТЕТА ПЕЛЕНА. Ве молиме да се осигурате дека сте мерка сами правилно пред изборот на вашиот големина за да се избегне грешки
Answer : ___________________________ Note :
ПРЕВОЗОТ : во Светот
Исклучување (не превозот) : Африка, Централна Америка и Карибите, Јужна Америка, Авганистан, Ерменија, Азербејџан Република, Бангладеш, Бутан, Кина, Грузија, Индија, Казахстан, Киргистан, Монголија, Непал, Пакистан, Федерација, Шри Ланка, Таџикистан, Туркменистан, Узбекистан, Бахреин , Ирак, Јордан, Либан, Оман, Катар, Обединетите Арапски Емирати, Јемен, Американска Самоа, Кук Острови, Фиџи, француска Полинезија, Kiribati, Маршалски Острови, Микронезија, Nauru, Нова Каледонија, Niue, Палау, Папуа Нова Гвинеја, Соломонски Острови, Тонга, Tuvalu, Vanuatu, Валис и Futuna, Западна Самоа, Бермуди, Гренланд, Saint Pierre and Miquelon, Албанија, Андора, Босна и Херцеговина, Естонија, Џернси, Џерси, Латвија, Литванија , црна Гора, Романија, Сан Марино, Svalbard and Jan Mayen, Украина, Ватикан Државата, Брунеи Darussalam, Камбоџа,
Враќање Polic
Во случај дека враќањето е барање, сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба,
сите оригинално пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми, итн. (2) во Комбинација превозот важи само со други набавки во рок од 7 дена од првата купи.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ГЛЕДАЊЕ НА МОЈАТА АУКЦИЈА!
Добредојдовте на мојот smt Продавница
.PRESOAK МЕТОД : во ладна вода(full pail)со благ детергент. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше
и предвидено од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници)
1.
Удобно еластичен појас и ногата отвори; панталони остане мека мијат по миење. НЕ КОРИСТИТЕ ТКАЕНИНА SOFTENERS КАКО ОВА ЌЕ ГО НАМАЛИ
ABSORBENCY ВО ПЕЛЕНИ.
Добредојдовте во мојата продавница Haian Здрава Грижа трговија на големо и на мало
возрасни бебе предмети
Бренд НОВИ & Фабрички Запечатени
Тип : 100% ПВЦ
Боја : Транспарентна Розова
Возрасни Бебе Унисекс повлекување на elasticated бебе панталони, Бела Полиестер чипка околу нозете и половината.

Главните својства

Тип На Објект:
Пелени
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2 години До
Класификација:
Пелена
Број На Модел На:
L
Соодветна тежина:
> 15 кг
Бренд Име:
ABDL
Количина:
1
Материјал:
ПВЦ
боја:
Transparen Розова
Моделот и големината:
P006A-5, M / L / XL / XXL
Возрасна Група:
Возрасни * (Погоден за мажи и жени, возрасни)
Функција:
Печатени
Анти-Leak:
Течење Guard
Апсорпција:
Сува Површина
Место на Потекло:
Hefei, Кина
Тежина:
0.14 kg / 1 buc

Избор на купувачот