Радост недела крстот бод колекции Две снег елени DMC14CT 11CT памучна ткаенина бебе соба livingroom дете играчка сликарство фабрика трговија на големо
Ново

Радост недела крстот бод колекции Две снег елени DMC14CT 11CT памучна ткаенина бебе соба livingroom дете играчка сликарство фабрика

DEN 347.00
DEN 655.20

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note :
1.
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина Пост Воздух Mail
По 15-20 Дена
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна Европа
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Источна Европа
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Days
Блискиот Исток
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Австралија, Нов Зеланд
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Азија земја
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Африканската земја
Кина Пост Воздух Mail
20-35 Дена
Јужна Америка
Кина Пост Воздух Mail
20-35 Дена
5. Ве молиме Скенирање СТАН
7. ШОПИНГ
ПребарувањеДодадете во кошничката-се Одржи вашата целПлатиПревозот-Преглед
3. Посетете ја нашата продавница е Тоа Што
б. Ако имате било какви прашања, можете слободно да не контактирате преку е-маил или Trade Manager. КОНТАКТ
А. Оваа услуга овозможува плаќање е објавен на продавачот на потврда за задоволителна приемот на вашите нарачки. Добредојдени да ги споделат нашите производи во Facebook, Twitter, Вкусни.
Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорација
Детали
- Причина за вашата љубов за мене
Ветување
-Сила, ќе ги носи на леснотија шопинг искуство
Уживајте
-Нежна, мека и пријатна prombt,
сè што ве потсетува на мене од сега и тука
1. Сликата е само за референца, ве молиме во вид преовладува . (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите, а ние ќе ви одговори што побрзо. Додај во Продавница Листа
в. ШЕВОВИ
2. Сите производи што се продаваат не се надвор од рамката. : XD571
Име : Два елени снег
Продажба на мало или целата продажба е на располагање, дури и ОЕМ или ODM е во ред по одредени барања
Спецификација : 14 CT
Големина(cm) : 33x41
Спецификација : 11 CT
Големина(cm) : 42x52
Ткаенини : unprinted или печатени
Боја : 11
Пакет содржина
Врвен Embroider крпа x1. По продажба на услуги
Вашето задоволство, нашето движење
Ве молиме да ни даде 5-ѕвезда преглед ако се на задоволително ниво со нашите производи и услуги.
Јасно скицата x1
Содржи : ткаенина, конци, игли, шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, давање на подарок, за забава
Радост недела Две снег елени D MC 14 CT 11 CT Памук ткаенини
Кинески крстот stitc колекции декорација сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо
Show
- Убавина и квалитет, што може да имаат и лесно тука
Нагласи 1 ↑ Сите модерни дизајни од модните круг,
живот, филмови, да ви даде неверојатна око празникот. ПРЕВОЗОТ
Информациите подолу е само за референца, ве молиме да ги ситуација преовладуваат. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас кога ќе има било каков проблем, пред неутрални или негативни повратни информации. ВИП ПОПУСТ ЗА ВАС
A. Боја блок во blue print не е вистинската боја на крстот бод, ве молиме да се однесуваат на темата Нема .
Доволно Embroider теми x1 сет
Златна -опашка Embroider игла x2. ПЛАЌАЊЕ
Ние препорачуваме купувачи да го користите ЗАЧУВАМ која е бесплатна се обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции како пред метод на плаќање. да ја Додадете нашата продавница во вашата продавница листа да биде нашата ВИП член
Б. (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод. За оние другите, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (празник и викенд е ексклузивна).

Главните својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Божиќ, hallowen
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
фестивалот,ноќта на Вештерките,Божиќ,елен:
современ модел

Избор на купувачот