50*160cm Жолта Мачка Животинско Scrapbooking Ткаенина Ленти За Бебе Деца Кревет Памук Перница Покрие Патки за Шиење Од Половина Метар
Ново

50*160cm Жолта Мачка Животинско Scrapbooking Ткаенина Ленти За Бебе Деца Кревет Памук Перница Покрие Патки за Шиење Од Половина

DEN 211.00
DEN 221.76

Во форма достапна за нарачката


Ткаенина Материјал : 100% Памучна Крпа Големина : Половина метар ( 50cm*160cm ) Пакет : еден стил едно парче, тежина за 200g / m Карактеристики : еко-пријателски отпечатоци, удобно, дише, грубост Користи : дома декорација, кревет листови, крпеница, quilting, перници, перничиња и било која ткаенина занаети. Инструкции за перење : прво чистење ќе биде мало исчезнат и се намали за 3%, и е нормален феномен, multicolor предлог изми одделно.
Други Помош :
1. Ние сите предмети се за вистинска снимање; За технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, вистинските бои може да се разликува малку од оние прикажани ве молиме во вид преовладува.
2. Сите ткаенини од страна на прирачник за сечење, грешка од ± 2cm нормалниот опсег. Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Кога ќе го купите повеќе од две ткаенини, ние не сме сечење, освен. ( 1 PCS = 50cm * 160cm, 2 ПАРЧИЊА = 100cm * 160cm, 3 PCS = 150cm * 160cm, и така натаму, Купи повеќе не ја отвораш )
Купувачот Се Покаже
Купувачот Се Покаже
За Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме да го пополните вашиот англиски јазик со Полно Име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Враќање / Поврат :
1. Ако имате дефект на стоки, сакате да се вратите или попуст. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пратката. Сите се врати стоката мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. Клиентот е одговорен за превозот обвиненија на врати стоката.
2. Ние ќе рефундирање на парите да ти кога ќе се врати стоката. Или замени стоката за вас.
3. Некаде Воздухопловната пропушти некои поштенски, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашите производи.
4. Ние ќе се справи со рефундирање во 3 работни дена кога ќе се добијат информации од вас.
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. ние искрено се надеваме дека ќе може да ни остави позитивни Повратни информации, за било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку (Моите Пораки) или (Прашајте го Продавачот Прашања), Трговија менаџер, пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши било каков проблем и да ги задоволи вашите потреби.

Главните својства

Велур Ткаенина Тип:
NO
Ширина:
50cm * 160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Техника:
Плетени
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
NO
Тип:
100% памук ткаенини
Is_customized:
Yes
Количина:
1pcs / торба
Големина:
1 Piece= 50cm * 160cm
Тежина:
180 g / meter
боја:
како се покаже слика
Функција:
Дише & Тенки & Брзо сушење перат
користат за:
Покривачки, Bathrobe, Бебе Крпа, Декорација, Завеси, Перници, Перница
Продажба Формат:
промет на големо и промет на мало со
Потекло:
CN;ЏЕ
Материјал:
100% памук ткаенини

Избор на купувачот