Нови 5D DIY Дијамант Сликарство Кристал Дијамант Мозаик Индија Крстот Бод Плоштадот Вежба Целосна Дома Декор Дијамант Везови Религија
Ново

Нови 5D DIY Дијамант Сликарство Кристал Дијамант Мозаик Индија Крстот Бод Плоштадот Вежба Целосна Дома Декор Дијамант Везови

DEN 330.00
DEN 559.20

Во форма достапна за нарачката

Поголем големината, подобар ефект! Ве молиме испратете ваша слика за нас, ние ќе се направи ефект слика за вас во времето. Заедничката треба да се угнетените и чисти, немаат пукнатини.20-40 работни дена од кина пост воздух воздухопловната,руската земја обично треба повеќе денови D).околу 4-10 работни дена од UPS-от//Федекс B). Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци. Големина На Слика : Според опции. Пакување : Подароци Кутија за Пакување и Меур Торба за Пакување.Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, три-димензионални чувство посилно. Вежба Складирање Кутија (2x6) 04. Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка, и тоа НЕ е готов слика, што треба да заврши со себе. Слика совршен, допрете совршен, дијамант shing, на индекс на рефракција е висока. Фотографирањето на вашиот локален рамка на пазарот , користење на вашите омилени рамка до рамка тоа. во било која големина. 03 / Висок Квалитет на Платно База материјали се направени на HD oilcloth и боја, секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо. 02 / Едноставен и лесно да се научат На платно само дијамант вежба ставете ги во соодветниот број за локацијата, може да биде едноставен и лесно да се научат, лесен за употреба, само за да ви даде едноставен. Tolerances : Поради ова е ракотворби производ, не е дозволиво варијанта 1-3cm во димензиите на платно.Големината спецификација што е споменато погоре е за големина на слика, платно големината ќе биде додадено околу 5 cm. Ако ви се допаѓа нашите производи, добредојдовте на нашата продавница повторно, имаме убаво попуст за стари пријатели., Промена на друга боја на дијаманти. Сечење процес единствени, се поделат во 9 дел и 13 дел, совршено се вклопуваат екранот, повеќе сјајна. Ние ќе испрати парцели за вас, како и вашиот бара пратката на средства.околу 6-15 работни дена од ЕМС C).) За Дијаманти : 100% Полн Плоштад Дијаманти. 01 / Плоштад Дијамант Ние избрани животната средина-пријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на филтрирање боја шема, поблиску до оригиналната ефект,и на плоштадот дијаманти е шарени три-димензионални сјај, дел јасно, одлична текстура. Тркалање до производ и кои се соочува надвор пред par, преполна со нашите цилиндар пакет за да го заштити без гребнатинка. 02 / Предност дијамант Нашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои, употреба на еколошки смола материјал, не-токсични и невкусна пред-служи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.Заштита на животната средина на смола е drilled со 2,5 mm (9 дел) и 2. тие се EMS,DHL и Кина Пост Воздух Mail . Предавање на готовиот производ во собата, и да уживате во вашиот ремек-дело. Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор. 05 / Rigorou Дијамант Сечење Процес 01 . Зелена полу-отворен Вежба Плоча 03. (Поголема големина, подобар резултат. 03 / Среќен Семејство Време Инкрустирани дијаманти сликарство може да биде многу луѓе се креативни, забава, дозволете им на децата со создавањето, може да се развие интелигенција и зголемување на чувството и зголемување на чувството на chlidren. Рамка : Рамката НЕ е вклучена. Дијамант сечење процес е ригорозна, совршен допир, мазна и нежна, транспарентни треперење, висок индекс на рефракција.

Главните својства

Големина:
20X26cm bag packing, 30X39cm bag packing, 40X52cm box packing, 50X65cm box packing, 60X78cm box packing
Рамка:
No
Стил:
Европа
Бренд Име:
MATRESHKA
Форма:
Две-слика Комбинација
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
Шаблон Тип:
Религија
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT
Алатки тип:
Алатка Поставува
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Вез Метод :
дијамант везови
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Функција:
Дома декорација
Ткаенина Тип:
Платно

Избор на купувачот