SP-ЛАМБА-005 Проектор голи Светилка За INFOCUS C40/LP240/DP2000S -180Days Гаранција
Ново

SP-ЛАМБА-005 Проектор голи Светилка За INFOCUS C40/LP240/DP2000S -180Days Гаранција

DEN 1003.20

Во форма достапна за нарачката


1 .Стр уметност No : СП-ЛАМБА-005
2.Тип : Компатибилни Проектор сијалица со Домување
3.Време на испорака : Рок од 48 часа по исплата потврди
4.Цел Количество на Располагање : 10000 ПАРЧИЊА месечно
5.Пакување Детали : Doulb заштита со пена
6.Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
7.Сите сијалици и светилки се тестирани строго пред превозот
8.Сите сијалици и светилки се покрие 180 дена гаранција
9.Никакви проблеми за време на инсталацијата може да побара од корисниците на услуги за помош
10.Сите други превозот начинот на кој вие сакате ние да се потрудиме да ви помогне
11.Ние може да се направи најдобра цена за рефус цел
Компатибилен со INFOCUS Проектори Подолу : NFOCUS C40/LP240/DP2000 S
Ние сме професионални лцд проектор светилка фабрика, други проектор светилка сакате, можете да ни кажете,
ние го цениме да ви помогне да го најдете она што го сакате
Предности
1) висок квалитет; 2) долг работен век; 3) совршен светлината; 4) добра услуга; 5) конкурентна цена.
Пакет-
Двојно картон исполнет со мека пена, како што е подолу слики покажуваат :
Испорака-
Можете да изберете превозот метод со себе. Најчестите превозот метод и својата превозот времето е покажаа во табелата подолу :
-Како да го инсталирате гол проектор сијалица
1) Бидете сигурни дека проекторот е изваден и седи на рамна површина
2) Олабави завртка одржување на проектор светилка модул се покријат во место и да ги отстрани панел
3) Отстранување на задржување клип задржување на старите светилки во место
4) Unscrew жици поврзани со голи проектор сијалица
5) со Замена на старите светилки со нови замена на сијалица и се зацврсти на клипот
6) се Стегне завртки
-Совети-
1) Царинскиот
За да се осигурате дека имате ниски царински давачки, ние обично се прогласи вредност како "$10" на фактурата при испорака. Ако имате било какви барања од вредност, ги споделите со нас навремено.
Купувачот ќе биде одговорен за сите царински давачки/tax/парична казна.
2) Гаранцијата
Во 180 дена откако ќе го добие светилки.
Ако светилка не функционира во период на гаранција, ве молиме да се испрати до нас прво, потоа нова ќе бидат понудени за да ви набрзо откако ќе се добие почина еден. Купувачот и продавачот треба да го плати превозот цена од себе.
Доколку купувачот не сакате да плаќате за високо превозот надомест, тој треба да направи видео за да ни го покаже тоа. По нашите servicer е потврда, ние може да ви испрати нова.
3) Спорот
Ние не го прифати оспорувањето на бавен испорака ако изберете Кина Пост или ЕМС кога местото цел. Ако ви треба брза испорака, постојат DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ.
4) На руски клиенти
A : DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ не се достапни за Русија.
Б : Приемник е полно име е многу потребно за испорака, вклучува три дела : прво името + средно име + презиме .
5) Да Бразил клиенти
Ако изберете DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ :
A : на Примачот CPF Бр. е многу потребно.
Б : Постои строга инспекција од Бразил царината, вистинска вредност (исто како цел износ) ќе бидат прикажани на DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ фактурата, не $ 10 per светилка која беше споменато.
-Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања во врска со производот, испорака, за исплата и др., ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Главните својства

Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-005-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Бренд Име:
XIM
Компатибилен со:
NFOCUS C40/LP240/DP2000S
Дел Број:
SP-ЛАМБА-005-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Тип:
Проектор Сијалица со домување
Гаранција:
180 Дена Гаранција
Вати:
180W

Избор на купувачот