Бесплатен Превозот Розова Бебе се Облекуваат 2017 Нов Дизајн Бебе Девојка се Облекуваат За 1 Година Роденден Девојки Бебе Матурска Gown Со цвет Роза
Ново

Бесплатен Превозот Розова Бебе се Облекуваат 2017 Нов Дизајн Бебе Девојка се Облекуваат За 1 Година Роденден Девојки Бебе Матурска

DEN 1061.00
DEN 2079.84

Во форма достапна за нарачката


Мед , ова е референтен број, ве молиме оставете порака за да кажете ми кои се вашите деца висина, биста ,половината големина, Така што јас може да ви помогне да се избере вистинската големина. Поради мерење метод, за грешка при мерење во 1-2 cm. 100% Реална Слика!

Главните својства

Бебе Возраст:
7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Бренд Име:
LOTTLA TOGER
Фустани Должина:
Колено-Должина
фустан стил:
Бал
Материјал Состав:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Обвиткан
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Бал
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
038
Стил:
Европски и Американски Стил
1:
vestido infantil
2:
бебе девојка се облекуваат
3:
бебе се облекуваат
4:
1 година роденден облечи
5:
бебе девојка фустани
6:
бебе девојка облека
7:
бебе девојка фустани
8:
Бебе Девојка Се Облекуваат Европски Стил
9:
бебе jurk
0:
прв роденден облечи

Избор на купувачот