Висок квалитет бренд ХРАБАР ЧОВЕК модални долна облека за мажи геј долна облека кратко удобно дише кратко за човекот долна облека
Ново

Висок квалитет бренд ХРАБАР ЧОВЕК модални долна облека за мажи геј долна облека кратко удобно дише кратко за човекот долна облека

DEN 187.00
DEN 205.92

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
храбар човек
Материјал:
Најлон,Модални
Број На Модел На:
B1115

Избор на купувачот