ЕЕ поддршка 12mm Auto Автомобили Motor Ладно Внесувањето Воздух Филтер Турбо Пропустливи Crankcase Издише XY01
Ново

ЕЕ поддршка 12mm Auto Автомобили Motor Ладно Внесувањето Воздух Филтер Турбо Пропустливи Crankcase Издише XY01

DEN 205.00
DEN 220.32

Во форма достапна за нарачката

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Опис :
На Филтер за Воздух е директна замена со оние кои користат afterrmarket доза една системот
Филтерот ќе се подобри целокупната воздушна филтрација, коњ, сила, вртежен момент и гас километражата над акции филтри.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Помогне да привлече повеќе воздух во моторот, па како да се подобри гас одговор и подобрување коњски сили
Фината мрежа ја зголемува количината на проток на воздух, straightens на протокот и да престане да цицање топол воздух од висока температура на моторот оддел
Лесно да се инсталира (директно гром on)
Спецификации :
Внатре Дијаметар : 38 mm
Вкупна Висина : 2 3/4 инчи
Надворешен Дијаметар во Најширока Точка : 2 1/2 инч
Надворешен Дијаметар на Врвот : 2 инчи
Доаѓа со менгеме
Хром крајот капа
Пакетот Вклучува :
1 x Филтер за Воздух
Производот Се Покаже :
Сина
Црвена
Сребро.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Карбонски влакна
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Тоа е перат и ќе трае векот на траење на моторот.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.

Главните својства

боја:
Сребрена, Црвена, Сина, Карбонски влакна
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Материјал Тип:
пластични + метал
Име На Модел:
CXAF
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Висина:
5.3cm
Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Објектот Ширина:
5.3cm
Објектот Должина:
5.3cm

Избор на купувачот