1 BUC во Живо Сакаат да се Смеат Мотото Отстранлив Водоотпорен Винил Ѕид Decal ПВЦ Дома Декор Ѕид Налепници
Ново

1 BUC во Живо Сакаат да се Смеат Мотото Отстранлив Водоотпорен Винил Ѕид Decal ПВЦ Дома Декор Ѕид Налепници

DEN 92.00
DEN 96.48

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 1 BUC во Живо Сакаат да се Смеат Мотото Отстранлив Водоотпорен Винил Ѕид Decal ПВЦ Дома Декор Ѕид Налепници
Функција :
100% Висок квалитет
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Големина : Околу 25 * 70cm
Пакување : 1 BUC Ѕид Налепница
Предности : Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци Направени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц sticke
Се применуваат за : ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакате
Забелешка : Поради различни мерни методи може да се 1-2cm грешка.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Главните својства

Бренд Име:
Вратоврска Ler
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
1
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Име:
пвц материјал
Name1:
ѕидот налепница
Name2:
Дома Декор

Избор на купувачот