1pc Креативни Дедо Мраз Снешко Божиќ Црвено Вино Шише Крпа Кукла Трпезариска Маса Партијата БОЖИЌ Подарок Материјали
Ново

1pc Креативни Дедо Мраз Снешко Божиќ Црвено Вино Шише Крпа Кукла Трпезариска Маса Партијата БОЖИЌ Подарок Материјали

DEN 168.00
DEN 224.64

Во форма достапна за нарачката


1pc Креативни Дедо Мраз Снешко Божиќ Црвено Вино Шише Крпа Кукла Трпезариска Маса Партијата БОЖИЌ Подарок Материјали
Мал Подарок торба , Среќен Божиќ ! : ) Опис :
Материјал : Крпа
Прибл. Големина : 20*од 24 см
Боја : црвена,бела
Пакетот Вклучува :
1pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Прирачник мерена големина. Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! 100% Сосема Нов, Pls љубезно чекаат трпеливо , Ако има било какви предлози или прашања, pls се чувствуваат слободни да не контактирате , Многу ви благодариме. Сите ние искрено се надеваме дека сте задоволни секој ден!

Главните својства

Бренд Име:
FGHGF
Број На Модел На:
JY20061
Материјал:
Платно
Тип На Производ:
Подарок Перница & Носители

Избор на купувачот