MOFAN Тексас државното Знаме Полиестер - Платно Насловот и Двојно Stitched -НИ Тексас TX Државните Знамиња со Месинг Grommets 3 X 5 Ft
Ново

MOFAN Тексас државното Знаме Полиестер - Платно Насловот и Двојно Stitched -НИ Тексас TX Државните Знамиња со Месинг Grommets

DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката


НИЕ БРОД БРЗО!!!
Сите слики се снимен врз основа на практичност

Главните својства

Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
3'x5',90x150cm
Стил:
Летање
Употреба:
Декорација
Бренд Име:
MOFAN
Ткаенини:
Полиестер
Јарболот Материјал:
Никој

Избор на купувачот