Оригинални нови SF-101N / SF-P101N SF-P101(5Pin+8Pin) Двоен ред приклучок без Механизам SFP101N/SFP101 за CD player ласерски леќи
Ново

Оригинални нови SF-101N / SF-P101N SF-P101(5Pin+8Pin) Двоен ред приклучок без Механизам SFP101N/SFP101 за CD player ласерски

DEN 624.00

Во форма достапна за нарачката


Оригинални нови SF-101 N / SF-P101 N SF-P101(5 Pin+8 Pin) Двоен ред приклучок без Механизам SFP101 N/SFP101 за CD player ласерски леќи

Главните својства

Специјални Функции:
CD Player
Lexcen-Година:
1990,1993,1992,1991
Напон:
5V
Објектот Големина:
6*5*3cm
боја:
сива
Компјутерската Меморија Големина:
1GB
Тојота Модел:
Lexcen
Од Моќ:
2w
Бренд Име:
angibabe
Материјал Тип:
Метал
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,CD
Име На Модел:
SF-P101N 5+8PINS
Инсталирајте Големина:
1 Din
Објектот Тежина:
0.18kg
Резолуција:
650
Големина На Дисплеј:
4
OSD Language:
Англиски
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Специјални Функции:
MP3 Играчи

Избор на купувачот