4PCS PDC Паркинг Помош Сензор За Peugeot 308 407 RCZ Citroen C4 C5 C6 DS3 9666016377XT, 9663821577,9666016377
Ново

4PCS PDC Паркинг Помош Сензор За Peugeot 308 407 RCZ Citroen C4 C5 C6 DS3 9666016377XT, 9663821577,9666016377

DEN 1198.00
DEN 2604.96

Во форма достапна за нарачката


1. За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.
2. За Големина : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.
3. Единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број, исто така можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош.
4. Ние работиме напорно со секој клиент да направи зделки на Aliexpress пријатно искуство, ако постои квалитетот на прашањето со реден примено, дали контактирајте со нас веднаш, давање негативни повратни информации unrationally не ќе им помогне на сите. Сите проблемот може да се реши со добра комуникација.
1. Делови број : 9666016377 XT
2. Вистински предното или Задното PDC Паркинг Растојание Контрола Сензор за Моделите наведени во compatability.
3. Како што знаете тоа е еднакво на следните делови број : 9666016377 XT 0263003893 9663821577 9666016377 0 263 003 893 6590 F4 6590 EF 2006874 XT 20102722 6590 EF 2006874 35429 XT
4. Компатибилност(Одговара За) :
Одговара на Следните Модели :
Peugeot 308 2009-2014 1.6 L l4
407 2006-2008 2.2 L l4
407 2006-2008 2.9 L V6
RCZ 2011-2014 1.6 L l4
Citroen : BERLINGO
C4 / ПИКАСО
C5 II / III
C6
DS3
1. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и пет ѕвезди.
2. Ако имате било истрага во врска со објектот, ве молиме преку стои внатре писмо или e-mail за да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.
3. Ако не можете да го најдете вашиот дел број(ОЕМ) во мојот оглас, едноставно прашам и јас ќе се обидеме да ви помогнеме. Имаме стотици видови на паркинг-сензори и тоа ќе се вклопуваат речиси сите модели.
4. Ако поради некоја причина имаат проблем за објектот, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине било Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе резервни no напори за решавање на сите прашања за клиентите.
1. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
2. Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затворање.
3. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
1. Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.
2. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга.
3. Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!
4. Ви благодариме за пребарување на објектот. Имаат среќен шопинг искуство и убав ден! : )

Главните својства

OSD Language:
Тип:
Видлив
Разговор Опсег:
1
Име На Модел:
9666016377XT
Бренд Име:
СОРГО
Материјал Тип:
Стандард
Производителот Дел Број:
9666016377XT
Осветленост Дел Број:
9663821577,9666016377,2006874 XT,2006874
Осветленост Дел Број 1:
6590F4,6590EF,20102722,6590 EF,35429XT
Другиот Дел Број:
0 263 003 893,0263003893
Автомобил Производител:
peugeot

Избор на купувачот