Рачно изработени карта носителот случај бизнис вистинска кожа 60 карта носителот случај слободни engrave име на кожа пакет плачеше картичка книга
Ново

Рачно изработени карта носителот случај бизнис вистинска кожа 60 карта носителот случај слободни engrave име на кожа пакет плачеше

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


60 КОМПЈУТЕРИ картичка случај носителот за бизнис
Ако го купите , ние ќе подарок присутни додека да продаваат надвор.
Ако го купите, можете да ја пораката што сакате engrave букви и слика на вашата нарачка. ние слободни engrave помалку од 8 букви.

Главните својства

боја:
Гроздобер браун, Цвет, Drak црвена, Гроздобер сина, Гроздобер зелена, Црна
Тип:
Карта Сопствениците & Забелешка Носители
Стил:
Рачно Насликани
Материјал:
кожа
Маска Материјал:
Мека пластика
дизајн:
Други
Стил:
средна големина
Број На Модел На:
NB201610070001

Избор на купувачот