5D Целосна DIY Занает Дијамант Кристал Кристал Слика Мозаик Везови Дома Декорација дијамант везови пејзаж Риболов
Ново

5D Целосна DIY Занает Дијамант Кристал Кристал Слика Мозаик Везови Дома Декорација дијамант везови пејзаж Риболов

DEN 331.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

) За Дијаманти : 100% Полн Плоштад Дијаманти. 2) Ние нудиме на три начини на транспорт во вкупниот број. Ние користиме. Рамка : Рамката НЕ е вклучена. 4) може да се меша и секоја точка од нашата продавница и да ги испраќаат заедно! 1) Нормално, ние ќе брод надвор предмети во рок од 48 часа, откако ќе ја добиете вашата исплата информации. Вежба Складирање Кутија (2x6) 04. 3) Време На Испорака : А). 3) Одличен Дизајн Тим; Брза испорака; Комбиниран цел; Најдобри и Навремена Услуга. Заедничката треба да се угнетените и чисти, немаат пукнатини. Платно не е лесно да се оштети, ефективна вода-доказ и влага доказ, луксузни квалитетни, трајни. Дијамант сечење процес е ригорозна, совршен допир, мазна и нежна, транспарентни треперење, висок индекс на рефракција.Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, три-димензионални чувство посилно. Пакување : Подароци Кутија за Пакување и Меур Торба за Пакување. Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка, и тоа НЕ е готов слика, што треба да заврши со себе. 03 / Среќен Семејство Време Инкрустирани дијаманти сликарство може да биде многу луѓе се креативни, забава, дозволете им на децата со создавањето, може да се развие интелигенција и зголемување на чувството и зголемување на чувството на chlidren.Заштита на животната средина на смола е drilled со 2,5 mm (9 дел) и 2. Нерѓосувачки Челик Пинцети 02.Големината спецификација што е споменато погоре е за големина на слика, платно големината ќе биде додадено околу 5 cm. 01 / Сјае Светло Овој дијаманти насликани од страна на рефракција силна дијаманти, силна три-димензионални сенце, сјае светло, веднаш да заличи до вашиот дом. Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор.
Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство.
Големина ≤ 30x40cm Меур Торба за Пакување
Големина > 30x40cm Подароци Кутија за Пакување
1) Фабриката за Директна продажба; Врвен квалитет; Квалитет гарантиран; Конкурентни цени; Голем попуст за голема цел! 2) Сите на стоки излезе од фабриката со строги тест според меѓународниот стандард. 01 / Плоштад Дијамант Ние избрани животната средина-пријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на филтрирање боја шема, поблиску до оригиналната ефект,и на плоштадот дијаманти е шарени три-димензионални сјај, дел јасно, одлична текстура. Фотографирањето на вашиот локален рамка на пазарот , користење на вашите омилени рамка до рамка тоа. Персонализација на Слика : Ние може да се направи сопствен производ за било која слика. Стави дијаманти во вежба складирање кутија (2x6 ) , се држи на налепница, напишете ја боја нема.околу 6-15 работни дена од ЕМС C). Проверете смола дијаманти и боја на соодветните боја код, да се обезбеди сите дијаманти код се завршат. во било која големина. Предавање на готовиот производ во собата, и да уживате во вашиот ремек-дело. (Поголема големина, подобар резултат. Големина На Слика : Според опции. Користете помош на пинцета да ги собереш на соодветни дијамант нежно, а потоа го стави во соодветната позиција на модел број. 05 / Rigorou Дијамант Сечење Процес 01 . 04 / Strong лепливоста Ние ги користиме специјални нафта лепила стап, го држи сила со дијаманти повеќе цврсто. 02 / Едноставен и лесно да се научат На платно само дијамант вежба ставете ги во соодветниот број за локацијата, може да биде едноставен и лесно да се научат, лесен за употреба, само за да ви даде едноставен.

Главните својства

Големина:
20x27cm bag packing, 30X40cm bag packing, 40X54cm box packing, 50X67cm box packing, 60X80cm box packing
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Бренд Име:
MATRESHKA
Форма:
Две-слика Комбинација
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT
Алатки тип:
Алатка Поставува
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Вез Метод :
дијамант везови
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Функција:
Дома декорација
Ткаенина Тип:
Платно

Избор на купувачот