Нови Пристигнување Кој Се Одвојува Туту Воз Панделки Појас Половината Линија Кат Должина Долго Макси Tulle Здолниште Бела Свадба Здолништа Жени
Ново

Нови Пристигнување Кој Се Одвојува Туту Воз Панделки Појас Половината Линија Кат Должина Долго Макси Tulle Здолниште Бела Свадба

DEN 1456.00
DEN 1776.00

Во форма достапна за нарачката


1.Оваа здолништа се направени со невидливи патент и сатен половината , ве молиме кажете ни го вашето точно половината големина кога ќе поставена цел.
2.Ако имате конкретно барање за должина , ве молиме оставете ни порака под цел.
3.Ние ќе го испратам до тебе со Кина Пост Воздух Mail за слободни.
4.Ако сакате производот итно, ве молам оставете ме на порака за точниот датум сакате.
5.Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, или не можеме да ја објавите во здолниште.
Ако Сакате Други Бои , Можете Само Да Ја Проверите На Нашата Боја Шема За Да Ја Изберете Бојата Што Сакате Од Него , И Потоа Ја Напушти Масажа Под Цел , Напишете Ја Боја Numler Што Сакате !
1. Кина Пост Воздух Mail , Бесплатен Превозот за сите земји.
Времето за испорака е околу 15-45 работни денови во нормален, за повеќето земји. Може да биде малку доцнење во текот на зафатен време.
2. e-Пакет, Бесплатен Превозот во САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Австралија, Русија, Франција, Израел, Саудиска Арабија и Украина
Нормално, времето за испорака е околу 5-15 работни денови.
3. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. На Бразил може да биде околу 30 дена. Тоа, според обичаите на различни земји.
4. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $10 до$15.
5. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Само чини околу 5-7 дена за испорака. Но поштенски ќе биде околу $20-30
6.Четирите Главни Изразува. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации.
2. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас.
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Ве молиме да го задржи здолниште сосема нов со оригинални тагови и етикета на.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати здолниште назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Ако само се врати на здолниште до адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе.
1. Ако се најде во здолниште во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.
2. Доколку постои очигледна квалитет проблем со здолниште, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.
3.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Бренд Име:
WDPL
Материјал:
Полиестер,Mesh
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
Моден здолништа

Избор на купувачот