Радост недела крстот бод колекции diy елка DMC14CT 11CT памучна ткаенина livingroom dininghall продавница сликарство фабрика трговија на големо
Ново

Радост недела крстот бод колекции diy елка DMC14CT 11CT памучна ткаенина livingroom dininghall продавница сликарство фабрика

DEN 317.00
DEN 528.00

Во форма достапна за нарачката

Добредојдени да ги споделат нашите производи во Facebook, Twitter, Вкусни. Ве молиме Скенирање СТАН
7. ШЕВОВИ
2. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр.
Јасно скицата x1
Содржи : ткаенина, конци, игли, шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, давање на подарок, за забава
Радост недела елка D MC 14 CT 11 CT Памук ткаенини
Кинески крстот stitc колекции декорација сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо
Show
- Убавина и квалитет, што може да имаат и лесно тука
Нагласи 1 ↑ Сите модерни дизајни од модните круг,
живот, филмови, да ви даде неверојатна око празникот.
Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорација
Детали
- Причина за вашата љубов за мене
Ветување
-Сила, ќе ги носи на леснотија шопинг искуство
Уживајте
-Нежна, мека и пријатна prombt,
сè што ве потсетува на мене од сега и тука
1.
Answer : ___________________________ Note :
1. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (празник и викенд е ексклузивна). По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа можете да направите
рамка за тоа. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас кога ќе има било каков проблем, пред неутрални или негативни повратни информации. ШОПИНГ
ПребарувањеДодадете во кошничката-се Одржи вашата целПлатиПревозот-Преглед
3. : XF715
Име : Божиќ дрво
Продажба на мало или целата продажба е на располагање, дури и ОЕМ или ODM е во ред по одредени барања
Спецификација : 14 CT
Големина(cm) : 30x21
Спецификација : 11 CT
Големина(cm) : 38x27
Ткаенини : unprinted или печатени
Боја : 30
Пакет содржина
Врвен Embroider крпа x1. За оние другите, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. Боја блок во blue print не е вистинската боја на крстот бод, ве молиме да се однесуваат на темата Нема . Оваа услуга овозможува плаќање е објавен на продавачот на потврда за задоволителна приемот на вашите нарачки. ПЛАЌАЊЕ
Ние препорачуваме купувачи да го користите ЗАЧУВАМ која е бесплатна се обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции како пред метод на плаќање. Додај во Продавница Листа
в. да ја Додадете нашата продавница во вашата продавница листа да биде нашата ВИП член
Б. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите, а ние ќе ви одговори што побрзо. Сите производи што се продаваат не се надвор од рамката. Моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платно
не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе биде збришан.
Доволно Embroider теми x1 сет
Златна -опашка Embroider игла x2. Сликата е само за референца, ве молиме во вид преовладува . (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод. ВИП ПОПУСТ ЗА ВАС
A.
Можете исто така да имаат и други избори за вашата исплата. По продажба на услуги
Вашето задоволство, нашето движење
Ве молиме да ни даде 5-ѕвезда преглед ако се на задоволително ниво со нашите производи и услуги. Посетете ја нашата продавница е Тоа Што
б.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина Пост Воздух Mail
По 15-20 Дена
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна Европа
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Источна Европа
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Days
Блискиот Исток
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Австралија, Нов Зеланд
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Азија земја
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Африканската земја
Кина Пост Воздух Mail
20-35 Дена
Јужна Америка
Кина Пост Воздух Mail
20-35 Дена
5.

Главните својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Божиќ, hallowen
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handcraf
Вез:
Везана
фестивалот,Hallowen,Божиќ,елен:
современ модел

Избор на купувачот