Eworld Топла Продажба 30/50W Мини Smart Ултразвукови Почиста Бања за Накит, Очила Коло Чистење Машина за Интелигентна Контрола
Ново

Eworld Топла Продажба 30/50W Мини Smart Ултразвукови Почиста Бања за Накит, Очила Коло Чистење Машина за Интелигентна Контрола

DEN 1200.00
DEN 1500.48

Во форма достапна за нарачката


3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
Оперативен фреквенција : 40 KHz.
4)Ние само брод да се потврди цел адреси.
Големина : 18.
Бања Внатрешна големина : 16.9 cm
Мерењето : 1-60 минути може да се прилагоди (30 W); 1-30 минути може да се прилагоди (50 W).
Отстранување на нечистотија, прав, маснотии од најмалите места користење ултразвучно технологија. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
Пакет Се Вклучени :
1 x Ултразвукови Почиста
НЕМА Мало Поле.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).5 cm
Бања длабочина : 3.
Тоа може да се чистат сите лица на предмети кои контакт со течност,посебно влијаат на објекти кои имаат комплексни форма и повеќе дупки.
Моќност : 30 W / 50 W ИЗБОР.
Мини ултразвукови почиста. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.5" LED дисплеј.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
Капацитет : 600 ml.
Погоден за чистење на накит, очила, кола, украс, headwear, brooch, пенкало, CD, четка за заби, flase заби, шише млеко, овошје, часовник, точно инструменти и др. Ако имате било какви прашања,ве молиме падна слободно да контакт пред да ни даде неутрален или негативен фидбек. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Eworld Топла Продажба 30/50 W Мини Smart Ултразвукови Почиста Бања за Накит, Очила Коло Чистење Машина за Интелигентна Контрола
Ве Молиме Внимание :
Ве молиме да го изберат правото напон тип според вашата земја, ние нема да се одговорни за проблем предизвикан од ова. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Традиционалните рачно или хемиски средства за чистење ќе биде да не предизвика било каква штета на објектите. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Почитувани Купувачи, Добредојдовте на Нашата Продавница,Разбирање Ќе бидат Високо Ценети!
Ако ви треба ДРУГ ПРИКЛУЧОК,ве молиме оставете порака за нас.
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
ЕУ Верзија е напон 220 V
И на НАС верзија е 110 V напон
Се истакна :
1, Детергент е потребно за cleanning, само како машина за перење треба премногу.
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Главните својства

боја:
ЕУ Plug 110V, ЕУ Plug 220V, НИ Plug 110V, НИ Plug 220V
Број На Модел На:
M011
Бренд Име:
Eworld
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Употреба:
Накит Види Очила итн.
сертификација:
CE
Вода Недостиг На Алармот:
Yes
Производот:
Ултразвукови Почиста
Капацитет:
600Ml
Тип:
Ултразвукови Почиста
Моќност (W):
30W/50W
Пареа Времетраење:
10-15 минути
Напон (V):
110V/220V
Оперативен Фреквенција:
40 KHz
Нето тежина:
0.59 kg

Избор на купувачот