100PCS/МНОГУ Големо Евтини Кукли Додатоци SD BJD Перика Заштита на Нето-Кукла Коса Мрежи
Ново

100PCS/МНОГУ Големо Евтини Кукли Додатоци SD BJD Перика Заштита на Нето-Кукла Коса Мрежи

DEN 1223.00
DEN 1343.52

Во форма достапна за нарачката


100 PCS/МНОГУ Големо Евтини Кукли Додатоци SD BJD Перика Заштита на Нето-Кукла Коса Мрежи
Режимот на транспорт : 2 KG следниве артикли,Ние регистрирани парцела од Кина Пост Воздух Пошта; 2 KG горенаведената стока,Што ќе го избере Кина Пост забележа голема торба или меѓународни испорака (International Private Изнајмени Коло Или DHL..) Превозот услови : 1.Бесплатен превозот од кина пост воздух со следење на број .може да се испрати до сите земја . 2.Пратката ќе биде пренесена во Кина пост воздухот во 5-7 дена по плаќање 3.Кина poct воздух треба 15-50days испорака зависи од земјата и локалниот обичај бистрина Можете исто така да се земе refrence како што следи : Повратна информација : 1.Вашиот feedbacl е многу важно јо нас .ве молиме да потрае неколку sendond да ни остави добар фидбек 2.Ако anyquestion за квалитетот или serveice ,ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации 3.Се надевам дека ќе има добар шопинг тука Пс : Ако се чувствувате задоволни со нашите производи ,ве молиме да ни даде 5 оценки, како и повратни информации

Главните својства

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Предупредување:
No
Пол:
Девојки
Бренд Име:
YOQILO
Материјал:
Кадифен
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
една големина
Број На Модел На:
BJD Перика Заштита на Нето
Тип:
Додатоци
Форма:
Други
Производот:
Коса Мрежи Кукли
Објектот:
BJD ПЕРИКА Portect Нето
дизајн:
кукли додатоци
Име:
кукла коса мрежи

Избор на купувачот