RCAWD HPI RS4 Прилагодливи Вратоврска-Шипки Turnbuckle Рака Управувачки Серво Линк За Рк Хоби Автомобил 1/10 HPI RS4 113696 Легура на Алуминиум 6061-T6
Ново

RCAWD HPI RS4 Прилагодливи Вратоврска-Шипки Turnbuckle Рака Управувачки Серво Линк За Рк Хоби Автомобил 1/10 HPI RS4 113696 Легура

DEN 548.00
DEN 622.56

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте На RCAWD
Име на производ : вратоврска-шипки , turnbuckle , рака & волан , серво линк За РК Возило Тип : РК Автомобил Скала : 1/10 За : HPI RS4 Боја Опции : Сина Црвен Портокал Сребро Темно Сина, Црна, Зелена Жолта Пурпурна Титаниум Материјал : машински легура на алуминиум , машински CNC Легура на Алуминиум , 6061-T6 Пакет Количина. : 2 КОМПЈУТЕРИ
радио контрола на рк модел хоби автомобили надградени дел Хоп-up делови На Патот Off-Road Кабриолет Truggy Лебдат #105944 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ 2.4 GHZ W/ #105942 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ 2.4 GHZ W #112619 - NITRO RS4 3 ЕВО+ 1969 FORD #101550 - NITRO RS4 RTR 3 ЕВО+ W/ #10056 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО #10058 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ EVO2 СО #10057 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО '66 #10055 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО NSX #10059 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО+ СО 1967 #10257 - NITRO RS4 3 18 SS КОМПЛЕТ СО #10256 - NITRO RS4 3 18 SS КОМПЛЕТ FORD GT #10066 - NITRO RS4 3 18 SS+ КОМПЛЕТ СО 1968 #115126 - RS4 СПОРТ 3 2015 FORD MUSTANG #114343 - RS4 СПОРТ 3 М3 E30 #114356 - RS4 СПОРТ 3 ЛЕБДАТ СУБАРУ BRZ #114350 - RS4 СПОРТ 3 ФЛУКС FALKEN #10073 - RTR NITRO RS4 3 ЛЕБДАТ СО #501 - RS4 МТ #511 - NITRO RS4 3 #484 - СУПЕР НИТРО RS4 #924 - СУПЕР RS4 #178 - RS4 ПРО 3 #10402 - RTR NITRO RS4 МТ 2 #10446 - NITRO RS4 МТ 2 18 SS+ КОМПЛЕТ СО #10007 - RTR NITRO RS4 3 ЕВО СО 2003 RCAWD HPI RS4 Прилагодливи Вратоврска-Шипки Turnbuckle Рака Управувачки Серво Линк Вратоврска Прачки За Рк Хоби Автомобил 1/10 HPI RS4 113696 Легура на Алуминиум 6061-T6 RS4009
____________________________________________________________________________________________________________________________
За Производи За Боја : Метални производи беа обоени со anodic оксидација третман . Понекогаш боја ќе бидат малку различни, како anodic оксидација третман . Се надевам знаете дека пред цел. За Нула : Бидејќи метал многу е лесно да се биде изгребани. Метални производи може да биде некој дефект на површината како што се нула. Се надеваме дека ќе имате разбирање. За Различни Серија Процес : можеби секоја серија процес ќе се некои differents со изглед, тоа нема да влијае на производи работи. Се надевам знаете дека пред цел.
За Испорака Адреса 1. ве молиме потврдете го точна адреса пред цел . Ако треба да се промени адресата по ред , ве молиме да го откажете и да има нова цел со точна адреса . 2. ве молиме понуда на адреса на англиски јазик. Analphabetic систем адреса нема да бидат испратени од страна на превозот на компанијата . И оваа цел може да се откаже .
Ali Express Премија За Испорака На Руски Купувачот 1. Примачот Име каша биде пасош име. 2. Месец вредност треба да биде помала од 1000 евра и тежина треба да биде помала од 31kg . Или ќе мора да плаќаат данок . 3. Количината на производот во една големина или боја , не треба да биде повеќе од 5 компјутери . Или ќе мора да плаќаат данок . 4. По Превозот Цел, превозникот ќе побара од вас да им понуди број на пасош , пасош име и пасош Датум на Издавање . И ќе мора да потпишан царинење договор за лиценца онлајн.
Контакт со нас за рефундирање во рок од 15 дена ако не добијат по 60 превозот дена. Понуда за следење на број кој има следење на информации . Се навредуваат ако производот биде прекината во превозот.

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
RS4009
Бренд Име:
RCAWD
Надградба На Делови/Додатоци:
Вратоврска-Шипки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
управување
За:
HPI RS4
број:
113696

Избор на купувачот